Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Rounding morning

When sat 12. 9. 2020 from 09:30 Where Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany Fee 500 Kč

Rounding morning - intense stress release

Rounding je speciální série několika jemných jógových pozic, dýchacího cvičení, védské meditace a relaxace. Jeden round trvá cca 1 hodinu a celá sestava má za cíl uvolnit z nervového systému velké množství stresu a dobít energii.

Přijďte si společně se mnou toto klidné sobotní dopoledne udělat 3 roundy (kolečka), snížit tak znatelně svůj metabolizmus a umožnit našemu psychosomatickému celku, aby z něj odešlo to, co už dále není potřeba. Zároveň si tím uvolněme prostor pro aktivnější život a naberme pro něj energii.

Pokud jste ještě rounding nedělali, provedu vás krok po kroku celým postupem. Pokud již postup znáte, přijďte využít sílu skupiny a užít si skupinové meditace v krásném a klidném prostoru meditačního centra.

Je dobré, když si necháte celou sobotu a ideálně i většinu neděle na odpočinek a nebudete si plánovat žádné náročné sporty, schůzky ani cestování. Rounding je jednoduchý, ale velmi silný. Operace bez skalpelu.

Po 3 společných roundech můžeme společně zajít na oběd a užít si vytvořenou atmosféru a sdílet prožitky. Akce tedy bude trvat od 9:30 cca do 13 hodin plus následující volitelný oběd v nedaleké restauraci.

S sebou si vezměte prosím pohodlné oblečení a jógamatku.

Videopozvánka na minulý rounding

<

 

 

Book your place

When sat 12. 9. 2020 from 09:30 Where Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany Fee 500 Kč

Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.

Partners:

Another contacts:

Google+