Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Meditation retreat

When thu 4. 8. 2022 from 17:00 Where Centrum Jamky, Leletice 41, Hvožďany Fee 5 500 Kč

Meditace v Jamkách + jóga, dech, sauna, hudba 4.-7.8.2022

 

V magickém kraji pod Brdy leží Centrum Jamky. Ve zvlněné krajině, na samotě u zlatonosného potoka. S nádherným sálem a zahradou. A tam si letos naše skupina užije hluboký společný klid a propojení při meditaci, józe, dýchání a poslechu hudby. Vychutnáme přírodní zahradu, saunu a procházky po okolí. Čas pro sebe. Žádné starosti, jen uvolnění a načerpání energie ve skupině pozitivních lidí. Výborné vegetariánské jídlo od místní kuchařky.

 

 

 

To je Meditační víkend v Jamkách od čtvrtečního večera 4.8. do nedělního odpoledne 7.8.2022. . Loni jsme si tuto letní oslavu života užili ve skalách Českého ráje. Tentokrát jsem pro vás vybral centrum s pohodlnějším bydlením a to nedaleko od Příbrami. Nepůjde jen o meditaci. Ta bude proložená procházkami v krásné přírodě, jógou, dýcháním, koupáním a bezstarostným flákáním ve skupině. Jóga i další cvičení jsou vhodná pro všechny úrovně a věky.

Víkend je určen účastníkům kurzů Védské meditace, i novým zájemcům. Ti mohou během pobytu projít kurzem a obdržet osobní mantru. Ti, kdo kurzem již prošli, meditují již alespoň 1 rok a láká je obdržet pokročilou techniku, na tomto pobytu je to možné. Obě možnosti jsou za poplatek navíc.

 

 

 

Na co se můžete těšit:

úvodní slavnostní obřad - půdža

2x - 3x denně společná meditace 20 minut - mnou vedená

3x ranní jóga

3 procházky po okolních lesích, loukách a vyhlídkách

sauna a koupání v jezírku

2x dýchací workshop

2x technika blaženosti

mé odpovědi na vaše otázky

krásná příroda pod Brdy

3x music trip

síla skupiny, společné rozpouštění ega a starých struktur

výborné vegetariánské jídlo - plná penze

 

 

 
Ubytováni budeme v krásném Centru Jamky. Poznáte opravdovou rajskou zahradu. Centrum disponuje nádherným sálem, přírodní zahradou a saunou s přírodním jezírkem. Pro většinu účastníků budou k dispozici klidné pokoje po 2 či 3 lidech. V tom je zlepšení oproti loňsku, více komfortu. A také o jeden den více programu a plná penze.
 
 
Po naplnění pokojů (či pokud to preferujete) máme několik míst na matraci přímo v meditačním sále. V takovém případě máte slevu 500 Kč. Proto, pokud chcete soukromí, přihlaste se prosím včas.
 
 
 
 
Možnosti účasti a cena (vše s plnou penzí):
 
1) S kurzem Védské meditace
Pokud jste ještě neprošli kurzem (nebo chcete vzít někoho takového s sebou) a tedy nemáte svou osobní mantru, můžete na tomto víkendu projít plnohodnotným kurzem Védské meditace (4 sezení v ceně 6.000 Kč). Na pobytu máte slevu 2.500 Kč. Cena pro vás je poté výhodněji 9.000 Kč (ne 11.500 Kč jako součet kurzu a víkendu).
 
2) Kurz už máte za sebou
Pobyt je určený i pro vás, užijete si bohatý program se skupinou. Kurzu védské meditace pro nováčky se nebudete muset účastnit, ale pokud byste pro osvěžení chtěli, můžete. Cena pro vás je 5.500 Kč.
 
3) Kurz nemáte za sebou a nechcete se ho zúčastnit
Není to ideální varianta, ale ve speciálních případech je to možné. Obraťte se na mě prosím osobně. Cena pro vás je 5.500 Kč.
 
4) Kurz máte za sebou, meditujete alespoň 1 rok a chcete pokročilou techniku
Na pobytu můžete získat pokročilou techniku tak, jako ji předávám v Praze (2 sezení v ceně 4.000 Kč). Na pobytu máte slevu 1.500 Kč. Cena pro vás je poté výhodněji 8.000 Kč (ne 9.500 Kč jako součet kurzu a víkendu).
 
5) Spaní v sále, dobrovolně či z důvodu plných pokojů
Sleva 500 Kč na pobyt.
 
Předem prosím o zálohu 2.500 Kč, doplatek hotově na místě.
 
 
 
 
Program

Sejdeme se na místě ve čtvrtek večer mezi 17:00 a 18:00 (můžete ale přijet už dříve). Dáme si společně večeři, seznámíme se a poté proběhne slavnostní zahájení nebo-li půdža. Tradiční védský obřad v sanskritu s květinami a ovocem, po kterém proběhne společná meditace.

 

Pátek až neděle budeme meditovat, jógovat, dýchat, poslouchat hudbu, užívat si vědomě jídlo, povídat si, saunovat se, procházet se a užívat si společné bytí ve skupině. Zkrátka rozpouštět se a relaxovat.

 

 

V neděli cca v 15:00 se z oázy rozjedeme zpět do svých rušných životů, odpočatí a připraveni žít naplno.

 

Vegetariánská  plná penze začíná čtvrteční večeří a končí nedělním obědem. Jídla jsou tvořená z kvalitních surovin, vařená s Láskou.

 
 
 
 
Storno podmínky
 
Při odhlášení do 14.7. 17:00 neplatíte žádný storno poplatek. Po tomto termínu vám bohužel propadá záloha 2500 Kč. Pokud by se akce kvůli COVID opatřením nekonala, bude vám vrácena plná výše poplatku.
 
 
Pojďte si se mnou užít nádherné místo a rozpuštění v meditaci a v síle skupiny.
 
 
Těším se na vás. Tomáš.
 
 
 

Book your place

When thu 4. 8. 2022 from 17:00 Where Centrum Jamky, Leletice 41, Hvožďany Fee 5 500 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+