Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Meditation retreat

When sun 28. 5. 2023 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 600 Kč

Dissolution - consciousness growth leap - 28.-31.5.2023

Udělejte skok v růstu vašeho vědomí. Dopřejte si 3 intenzivní dny v ústranní s jedinečnými průvodci. Každý z nich vám nabídne nástroj jak přesáhnout svou individualitu. Od pránického léčení přes meditaci po ceremonie. Rozpusťte svou osobnost a ochutnejte rozšíření vašeho vědomí a možná i dotknutí se samotného zdroje - čirého vědomí. To vše v krásném duchovním centru pod Bezdězem, na hranici Kokořínska.

 

 

Proč rozpouštění? Co budeme rozpouštět?

stres

bloky

programy

strachy

ego

osobnost

myšlení

individualitu

 

 

Co můžeme rozpouštěním získat?

vnitřní klid

spokojenost

méně reaktivity

pocit jednoty

nadhled

větší kapacitu pro vnímání

pocítění, kdo doopravdy jsme

 

 

 

Kdo nás bude provázet?

Mnou osobně vyzkoušení průvodci, za které dám ruku do ohně. Všechny znám tak, že mi byli doporučeni a já jejich služby sám využívám. A došlo mi, že dělají to samé, co já. Rozpouští stres, programy a naši individualitu a pomáhají nám se ponořit blíže našemu zdroji, kde je zdraví a spokojenost. Jen to dělají různými nástroji. Až poté mě napadlo, že by mohlo být hodně silné tyto nástroje nás všech zkombinovat a tak se na retreatu ponořit hlouběji, než kdykoli jindy.

A vesmír nápadu, zdá se, přeje, neboť všem průvodcům se nápad líbil a v červnu 2022 retreat proběhl a setkal se s nadšením účastníků. Proto se nyní koná další opakování a to s několika vychytávkami a rozšířeními. Ale skvělá kuchyně, ze které jste byli tak nadšení, zůstává :)

 

 

Evička Hajduková

- pránička, pránické léčení, fitness trenérka, půsty

V roce 2017 přešla na pránickou výživu, od té doby poskytuje poradenství v oblasti změny životního stylu směrem k vnitřní spokojenosti, hojnosti a celkové harmonii. Nyní se věnuje také ošetřování pomocí kombinace Energetického (Esoterního) léčení a Pránického léčení.

 

 

Yann

- ceremonie, de-armouring, masáže, reiki, tibetské misky

My 10 years in Mexico allowed me to go through some amazing experiences. Ceremonies are probably the most impressive of them all. A reconnection to the Self, a reminder of our origins : the Source. Throughout the years, I have integrated my experience with Reiki, De-armouring and Tibetan singing bowls, and created my very own way of working.

 

 

Edit Tichá

- kraniosakrální terapie, masáže, půsty

Jsem terapeutka kraniosakrální biodynamiky, úžasné metody, která nás propojuje s naší podstatou a dovoluje nám se celistvě ponořit do procesu zotavování. Každý něco neseme, ať je to stres, napětí nebo obava. Nesou to naše těla. Kranio nám pomáhá tyto zátěže propustit. A já jsem u toho, svou přítomností, svým srdcem, svým dotekem. 

 

 

 

Petr Jáchym

- arteterapie, imaginace, intuitivní tanec, analýza

Arteterapie je velmi účinný nástroj, který prakticky ukazuje potřebu naší duše. Pomáhá uvolnit obsahy ukryté v nitru. Díky vyobrazenému můžeme na-cítit a pojmenovat své emoce, pocity. Téměř 15let se věnuji této činnosti – nejprve mi sloužila pro vlastní hlubokou transformaci, následně se stala mým posláním – terapie, tvorba duševních obrazů.Přijměte pozvání na dobrodružnou cestu barev a energie; na cestu vedoucí k sobě...domů.

 

 

 

Tomáš Reinbergr

- meditace, jóga, dechová cvičení, music trip, otužování, půsty

Meditace změnila můj život. Ukázala mi, kdo opravdu jsme, něco hlubšího než tělo a mysl. Jsme čiré vědomí. Rád kombinuji s meditací další nástroje (dech, hudbu, jógu atd.), které nás do tohoto čirého vědomí ponoří. Potom si užíváme samotné bytí.

 

 

 

Jak to bude probíhat?

Budeme mít spoustu času na uvolňování nánosů stresu a bloků. Každý může využít jednou či vícekrát individuálních nástrojů jednotlivých průvodců v jednotlivých časových oknech (na začátku se zapíšeme). K tomu si budeme užívat podpůrný společný program, především se mnou. Jako velmi důležitou část vidím sílu skupiny, která rozpouštění výrazně pomůže a dodá podporu. Zároveň nechceme skupinu příliš velkou, abychom se cítili dobře. Kapacita je tedy omezena.

 

Společný program (v ceně):

meditace

jóga

music trip

rounding

sdílení - síla skupiny

dechová cvičení

večerní diskuze na duchovní témata

procházky v přírodě

setkání s práničkou

výborné vegetariánské jídlo - plná penze

koupání v Mácháči

 

Individuální služby dle chuti každého

(není v ceně, lze využít zvýhodněné ceny):

 

ceremony (Yann)

3000 Kč/hod (běžná cena 4000 Kč)

více info

 

kraniosakrální terapie (Edit)

1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

pránické léčení (Evička)

1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

arteterapie (Petr)

1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

 

kurz Védské meditace (Tom)

4000 Kč / 4 sezení (běžná cena 6000 Kč)

více info

kurz pokročilé techniky Védské meditace (Tom)

3000 Kč / 2 sezení (běžná cena 4000 Kč)

 

Pokud jste ještě neprošli kurzem Védské meditace a máte o něj zájem (nebo chcete vzít někoho takového sebou) , můžete jím na tomto pobytu projít (4 sezení po 2hod) a to s příplatkem 4000 Kč/osoba.

 

 

 
Kde budeme bydlet?
 
Skalka 22 - krásné duchovní centrum pod Bezdězem na hranici Kokořínska
 
 
 
 
To pravé místo jsem dlouho vybíral. Měl jsem představu něčeho na samotě, u lesa či louky, mimo běžný ruch života. Kde se bude dobře rozjímat a zpracovávat to, co z nás začne vystupovat. S duchovní atmosférou, hezkým sálem a dobrým jídlem. Zároveň s pohodlnými komfortními pokoji, ideálně pro 2 či 3 lidi, abychom měli možnost si zalézt. Ne spaní v jednom sále. Obepsal jsem asi 12 míst a několik z nich i objel. A našel jsem :)
 
 
 
 
Cca 1 hodinu jízdy od Prahy je místo s duší, krásným sálem a okolím. V krásné přírodě Máchova kraje, kousek od Máchova jezera, chráněný prostor s jabloňovým sadem a velkou loukou a výhledem na okolní kopce - Bezděz, Šedinu a Bernštejn. Skalka je postavena dle principů Feng-shui z přírodních materiálů, stěny jsou kombinací roubenky, pískovcových zdí a cihel.
 
 
 
 
K dispozici je vám také velká zahrada s jabloňovým sadem, která nabízí krásný výhled na okolní rozvlněnou krajinu. Najdete v ní slunce i stín, posezení u ohniště, indiánskou saunu a velkou plochu na hry a rituály. 
 
 
 
 
Pokoje pro 2 až 3 lidi nám dodají soukromí a možnost zalézt si a zpracovávat prožitky.
 
 
 
 

Ve středu po obědě se z oázy rozjedeme zpět do svých rušných životů, rozebráni a nově složeni a připraveni změny integrovat do našeho života.

 

Plná penze začíná nedělní večeří a končí středečním obědem. Vařit nám bude opět neuvěřitelná kuchařka Ála a tak se opět těšte na porno v puse :)

 
 
 
 
Storno podmínky
 
Při odhlášení do 1.5.2023 neplatíte žádný storno poplatek. Po tomto termínu vám bohužel propadá záloha 2200 Kč.
 
 
 
 
 
Pojďte si společně dopřát ponoření do jiné reality. V krásném a bezpečném prostředí. Rozpustit individualitu a prožít, jaké to může být na dalších stupních vědomí v budoucnu. Pojďte společně rozložit staré já a složit ho nově, tak aby nám sloužilo více.
 
Těšíme se na vás.
 
Tomáš a ostatní průvodci.
 
 
 
 

Book your place

When sun 28. 5. 2023 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 600 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+