Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Evening round

When tue 13. 6. 2023 from 19:00 Where Zoom - pošlu link Fee 300 Kč

Evening round - Zoom

Round je speciální série několika jemných jógových pozic, dýchacího cvičení, védské meditace a relaxace. Jeden round trvá cca 1 hodinu a celá sestava má za cíl uvolnit z nervového systému velké množství stresu a dobít energii.

Pojďte se společně setkat online a udělat si jeden round a tím si uvolněme prostor pro aktivnější život a naberme pro něj energii intenzivněji, než během běžné meditace. Půjde o stručný a praktický online workshop přes Zoom. Síla skupiny je ale v meditaci cítit i na dálku.

Pokud jste ještě rounding nedělali, provedu vás krok po kroku celým postupem. Pokud již postup znáte, pojďte využít sílu skupiny a užít si skupinovou meditaci ve více lidech, ikdyž virtuálně.

Připravte si pohodlné oblečení a jógamatku.

Workshop potrvá cca 1,5 hodiny, tedy 19:00 až 20:30.

Je dobré mít k dispozici klidnou místnost, kde vás nikdo nebude rušit. A prosím zapněte si kameru i mikrofon, ať je to interaktivní :)

Před akcí vám včas pošlu emailem odkaz na Zoom videokonferenci. Prosím zkuste si předem nainstalovat Zoom pro PC či jako apku na mobilu.

 

Těším se na vás a hlubší meditaci po roundingu. :)

Book your place

When tue 13. 6. 2023 from 19:00 Where Zoom - pošlu link Fee 300 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+