Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Védské centrum pro kvalitnější život

Naším posláním je pomocí Védské Meditace a Védského pohledu na svět obohatit životy co nejvíce lidí. Z kurzovného financujeme provoz Védského centra a šíření jeho poslání. Udělujeme stipendia na kurzovné pro zájemce ve finanční tísni.

Tomáš Reinbergr

Jsem vděčný, že mohu být učitel Védské meditace, techniky, kterou jsem se v roce 2012 naučil od Tima Mitchella a od té doby ji nadšeně 2x denně praktikuji. Dále jsem také učitelem jógy, koučem, otcem dvou synů a zakladatel VAŠÍ LIGY.

“Díky meditaci lépe usínám, nejsem téměř nemocný a kolegové se mnou prý lépe vycházejí a více se směju. Lépe překonávám dramata života - s odstupem. S vděčností sleduju u ostatních podobné zázraky, když začnou meditovat.”

Tomáš se narodil v roce 1983 v Nymburku a vyrůstal nedaleko Mladé Boleslavi. Od roku 2007 provozuje VAŠI LIGU, největší amatérskou ligu v ČR. Postupně zjistil, že materiálno mu nikdy nedodá trvalou spokojenost, a tak začal hledat uvnitř. V roce 2012 potkal Tima a začal meditovat. Od té doby je se svým životem výrazně spokojenější, stejně jako se zlepšily jeho vztahy s lidmi. Je zdravější a lépe se mu daří i v podnikání.

Pět let podnikal i v pokeru a založil jeden z největších pokerových klubů v ČR. V roce 2014 ho prodal a začal se více věnovat šíření Védské Meditace a také koučinku. Na svém webu nabízí pomoc se stravou a životosprávou jako tzv. Fitkoučink a také jiný přístup ke sportu, tzv. vědomý sport.

Více o Tomášovi

Vědomý večer

Několikrát do roka připravujeme společenské a meditační večery s názvem Vědomý večer.

Jde o společenský večer, který v sobě spojuje dobré jídlo, kulturní zážitek, skupinovou meditaci a přednášku zajímavého řečníka. Koná se v některém divadle či sále v Praze a je určen pro aktivní lidi, kteří se zajímají o růst vlastního i kolektivního vědomí. Můžete se zúčastnit, ať už používáte jakoukoliv meditační techniku, i pokud vůbec nemeditujete. Těšíme se na vás!

Doporučujeme

Přijďte na Úvodní přednášku zdarma!

Co je to stres? Kde se ukládá a proč je zabijákem dnešní doby? A jak nám v jeho odbourání pomáhá právě meditace?

Přijďte si poslechnout Tomáše Reinbergra, který vás překvapí spoustou zajímavých poznatků a představí vám Védskou Meditaci.

Sami se tak nezávazně rozhodnout, jestli je meditace pro vás to pravé, nebo ne. Těšíme se na vás!

Chci na přednášku

Partneři: