Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Meditation retreat

When wed 8. 5. 2024 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 800 Kč

Meditační víkend - rounding retreat 8.-11.5.2024 + průvodci

 

Hluboký odpočinek, uvolnění stresu a nabrání energie pro návrat do nabitého života. Pravidelné lázně pro duši. Žádná práce, žádná civilizace, žádné starosti. Výborné vegetariánské jídlo. To vše v krásném duchovním centru pod Bezdězem, na hranici Kokořínska. To je tradiční rounding retreat, který už mnozí znáte. Tento bude navíc obohacen přítomností dalších výjimečných průvodců, kteří svými výjimečnými nástroji a schopnostmi nabízí ponoření hlouběji a odstranění hlubokých bloků. Dostatek času a klidu na retreatu umožní tuto možnou hlubokou práci důkladně zpracovat.

 

To je další rounding retreat od st 8. do so 11.5.2024 - speciální technika založená na opakované Védské meditaci v bezpečném prostředí s učitelem.

 

 

Víkend je určen účastníkům kurzů Védské meditace, i novým zájemcům. Není to podmínkou, ale velmi doporučuji projití kurzem na místě a získání osobní mantry. Je důležité, abychom na víkendu všichni používali stejnou techniku Védské meditace založené na osobní mantře. Ti, kdo kurzem již prošli, meditují již alespoň 1 rok a láká je obdržet pokročilou techniku, na tomto pobytu je to možné. Obě možnosti jsou za poplatek navíc.

 

 

Rounding je speciální série několika jemných jógových pozic, dýchacího cvičení, védské meditace a relaxace. Jeden round trvá cca 1 hodinu a celá sestava má za cíl uvolnit z nervového systému velké množství stresu a dobít energii.

 

 

Za den uděláme 4 až 10 roundů. Během tohoto intenzivního retreatu se ze systému dostane tolik stresu jako přibližně za půl roku běžné Védské meditace 2x denně.

 

 

Dále si budeme užívat:

procházky po okolních lesích

přednášky

projekce a poslechy s Védskou tématikou

další Védské techniky

mé odpovědi na vaše otázky

sílu meditace ve skupině

krásné prostředí duchovního centra Skalka 22

music trip

výborné vegetariánské jídlo - plná penze

gongové léčení

Yanna a jeho medicínu

možná i aktivnější jóga

dechová cvičení

literární koutek

volitelně služby dalších terapeutů

 

 

 

 
 
 
Pokud jste ještě neprošli kurzem Védské meditace (nebo chcete vzít někoho takového sebou) a tedy nemáte svou osobní mantru, velmi doporučuji projít kurzem na tomto víkendu (4 sezení) a to s příplatkem 4000 Kč (běžná cena je 6000 Kč). Můžete si tuto možnost nechat otevřenou a na místě se rozhodnout, až budete mít více informací.
 
Pokud již meditujete technikou Védské meditace alespoň 1 rok a chcete pokročilou techniku, na pobytu můžete projít pokročilým kurzem, jako ho pořádám v Praze (2 sezení). V takovém případě vás poprosím o příplatek 3.000 Kč (běžná cena je 4000 Kč).
 
 
 
 
PRŮVODCI
 

Výjimeční terapeuti jako možnost navíc

Beru sebou opět vyzkoušené průvodce, za které dám ruku do ohně. Všechny znám tak, že mi byli doporučeni a já jejich služby sám využívám. A došlo mi, že dělají to samé, co já. Rozpouští stres, programy a naši individualitu a pomáhají nám se ponořit blíže našemu zdroji, kde je zdraví a spokojenost. Jen to dělají různými nástroji. Napadlo mě, že by mohlo být hodně silné tyto naše nástroje zkombinovat a tak se na retreatu ponořit hlouběji, než kdykoli jindy. A vesmír nápadu, zdá se, přeje, neboť všem průvodcům se nápad líbil a všichni v tomto termínu můžou.

Tyto služby nejsou v ceně, ale průvodci vám na pobytu nabízí zvýhodněné ceny, najdete je níže pod fotkou a nabídkou služeb.

 

 

Evička Hajduková

- pránička, pránické léčení, fitness trenérka, půsty

V roce 2017 přešla na pránickou výživu, od té doby poskytuje poradenství v oblasti změny životního stylu směrem k vnitřní spokojenosti, hojnosti a celkové harmonii. Nyní se věnuje také ošetřování pomocí kombinace Energetického (Esoterního) léčení a Pránického léčení.

pránické léčení 1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

 

Yann

- bufo alvarius, de-armouring, masáže, reiki, tibetské misky

My 10 years in Mexico allowed me to go through some amazing experiences. Bufo is probably the most impressive of them all. A reconnection to the Self, a reminder of our origins : the Source. Throughout the years, I have integrated my experience with Reiki, De-armouring and Tibetan singing bowls, and created my very own way of working.

ceremony

3000 Kč/hod (běžná cena 4000 Kč)

více info

 

 

Edit Tichá

- kraniosakrální terapie, masáže, půsty

Jsem terapeutka kraniosakrální biodynamiky, úžasné metody, která nás propojuje s naší podstatou a dovoluje nám se celistvě ponořit do procesu zotavování. Každý něco neseme, ať je to stres, napětí nebo obava. Nesou to naše těla. Kranio nám pomáhá tyto zátěže propustit. A já jsem u toho, svou přítomností, svým srdcem, svým dotekem. 

kraniosakrální terapie

1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

 

Petr Jáchym

- arteterapie, imaginace, intuitivní tanec, analýza

Arteterapie je velmi účinný nástroj, který prakticky ukazuje potřebu naší duše. Pomáhá uvolnit obsahy ukryté v nitru. Díky vyobrazenému můžeme na-cítit a pojmenovat své emoce, pocity. Téměř 15let se věnuji této činnosti – nejprve mi sloužila pro vlastní hlubokou transformaci, následně se stala mým posláním – terapie, tvorba duševních obrazů.Přijměte pozvání na dobrodružnou cestu barev a energie; na cestu vedoucí k sobě...domů.

arteterapie

1000 Kč/hod (běžná cena 1200 Kč)

více info

 

Tomáš Reinbergr

- meditace, jóga, dechová cvičení, music trip, otužování, půsty

Meditace změnila můj život. Ukázala mi, kdo opravdu jsme, něco hlubšího než tělo a mysl. Jsme čiré vědomí. Rád kombinuji s meditací další nástroje (dech, hudbu, jógu atd.), které nás do tohoto čirého vědomí ponoří. Potom si užíváme samotné bytí. Zde nabízím gongovou lázeň jen pro vás a následnou společnou meditaci.

gongová meditace

1000 Kč/hod (běžná cena 1500 Kč)

více info

 
 
 
 
Program

Sejdeme se na místě ve středu večer okolo 17:00 a po zahájení rovnou projdeme společně prvním roundem.

 

Čtvrtek až sobota budeme roundovat, povídat si, procházet se, jógovat a dýchat a užívat si společné bytí ve skupině.

 

Navíc zde bude dost prostoru projít individuálními terapiemi s průvodci, které si vyberete. Oželíte tak pár roundů a místo nich se můžete zapsat na práci s jedním z průvodců s jejich jedinečnými nástroji.

 

V sobotu po obědě se z oázy rozjedeme zpět do svých rušných životů, odpočatí a připraveni žít naplno.

 

Plná penze začíná středeční večeří a končí sobotním obědem.

 
 
 
 
 
Kde budeme bydlet?
 
Skalka 22 - krásné duchovní centrum pod Bezdězem na hranici Kokořínska
 
 
 
To pravé místo jsem dlouho vybíral. Měl jsem představu něčeho na samotě, u lesa či louky, mimo běžný ruch života. Kde se bude dobře rozjímat a zpracovávat to, co z nás začne vystupovat. S duchovní atmosférou, hezkým sálem a dobrým jídlem. Zároveň s pohodlnými komfortními pokoji, ideálně pro 2 či 3 lidi, abychom měli možnost si zalézt. Ne spaní v jednom sále. Obepsal jsem asi 12 míst a několik z nich i objel. A našel jsem :)
 
 
 
 
Cca 1 hodinu jízdy od Prahy je místo s duší, krásným sálem a okolím. V krásné přírodě Máchova kraje, kousek od Máchova jezera, chráněný prostor s jabloňovým sadem a velkou loukou a výhledem na okolní kopce - Bezděz, Šedinu a Bernštejn. Skalka je postavena dle principů Feng-shui z přírodních materiálů, stěny jsou kombinací roubenky, pískovcových zdí a cihel.
 
 
 
 
K dispozici je vám také velká zahrada s jabloňovým sadem, která nabízí krásný výhled na okolní rozvlněnou krajinu. Najdete v ní slunce i stín, posezení u ohniště a velkou plochu na hry a rituály. 
 
 
 
 
Pokoje pro 2 až 3 lidi nám dodají soukromí a možnost zalézt si a zpracovávat prožitky.
 
 
 
 

Plná penze začíná středeční večeří a končí sobotním obědem. Vařit nám bude neuvěřitelná kuchařka Ála a tak se těšte na porno v puse :)

 
 
 
 
Storno podmínky
 
Při odhlášení do 1.5.2024 neplatíte žádný storno poplatek. Po tomto termínu vám bohužel propadá záloha 2300 Kč.
 
 
 
 
 
Pojďte se společně ponořit do hlubokého klidu a dát obrovský dar svému tělu i mysli. Rozpustit se a složit se s širším vědomím.
 
Těším se na vás já o ostatní průvodci. Tomáš.
 
 
 
 
 

Book your place

When wed 8. 5. 2024 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 800 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+