Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies (viz Podmínky používání). Cookies jsou nutné pro fungování webu. Rozumím

Meditation retreat

When thu 10. 10. 2024 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 900 Kč

Meditation weekend - rounding retreat 10.-13.10.2024

 

Hluboký odpočinek, uvolnění stresu a nabrání energie pro návrat do nabitého života. Pravidelné lázně pro duši. Žádná práce, žádná civilizace, žádné starosti. Výborné vegetariánské jídlo. To vše v krásném duchovním centru pod Bezdězem, na hranici Kokořínska.

 

To je další rounding retreat od čt 10. do ne 13.10.2024 - speciální technika založená na opakované Védské meditaci v bezpečném prostředí s učitelem.

 

 

Víkend je určen účastníkům kurzů Védské meditace, i novým zájemcům. Ty ovšem prosím o projití kurzem na místě a získání osobní mantry. Je důležité, abychom na víkendu všichni používali stejnou techniku Védské meditace založené na osobní mantře. Ti, kdo kurzem již prošli, meditují již alespoň 1 rok a láká je obdržet pokročilou techniku, na tomto pobytu je to možné. Obě možnosti jsou za poplatek navíc.

 

 

Rounding je speciální série několika jemných jógových pozic, dýchacího cvičení, védské meditace a relaxace. Jeden round trvá cca 1 hodinu a celá sestava má za cíl uvolnit z nervového systému velké množství stresu a dobít energii.

 

 

Za den uděláme 4 až 10 roundů. Během tohoto intenzivního retreatu se ze systému dostane tolik stresu jako přibližně za půl roku běžné Védské meditace 2x denně.

 

 

Dále si budeme užívat:

procházky po okolních lesích

přednášky

projekce a poslechy s Védskou tématikou

další Védské techniky

mé odpovědi na vaše otázky

sílu meditace ve skupině

krásné prostředí duchovního centra Skalka 22

music trip

výborné vegetariánské jídlo - plná penze

gongové léčení

Yanna a jeho medicínu

volitelně služby dalších terapeutů

 

 

 

 
 
 
Pokud jste ještě neprošli kurzem Védské meditace (nebo chcete vzít někoho takového sebou) a tedy nemáte svou osobní mantru, velmi doporučuji projít kurzem na tomto víkendu (4 sezení) a to s příplatkem 4000 Kč (běžná cena je 6000 Kč). Můžete si tuto možnost nechat otevřenou a na místě se rozhodnout, až budete mít více informací.
 
Pokud již meditujete technikou Védské meditace alespoň 1 rok a chcete pokročilou techniku, na pobytu můžete projít pokročilým kurzem, jako ho pořádám v Praze (2 sezení). V takovém případě vás poprosím o příplatek 3.000 Kč (běžná cena je 4000 Kč).
 
 
 
 
Program

Sejdeme se na místě ve čtvrtek večer okolo 17:00 a po zahájení rovnou projdeme společně prvním roundem.

 

Pátek až neděle budeme roundovat, povídat si, procházet se a užívat si společné bytí ve skupině.

 

V neděli po obědě se z oázy rozjedeme zpět do svých rušných životů, odpočatí a připraveni žít naplno.

 

Plná penze začíná čtvrteční večeří a končí nedělním obědem.

 
 
 
 
 
Kde budeme bydlet?
 
Skalka 22 - krásné duchovní centrum pod Bezdězem na hranici Kokořínska
 
 
 
To pravé místo jsem dlouho vybíral. Měl jsem představu něčeho na samotě, u lesa či louky, mimo běžný ruch života. Kde se bude dobře rozjímat a zpracovávat to, co z nás začne vystupovat. S duchovní atmosférou, hezkým sálem a dobrým jídlem. Zároveň s pohodlnými komfortními pokoji, ideálně pro 2 či 3 lidi, abychom měli možnost si zalézt. Ne spaní v jednom sále. Obepsal jsem asi 12 míst a několik z nich i objel. A našel jsem :)
 
 
 
 
Cca 1 hodinu jízdy od Prahy je místo s duší, krásným sálem a okolím. V krásné přírodě Máchova kraje, kousek od Máchova jezera, chráněný prostor s jabloňovým sadem a velkou loukou a výhledem na okolní kopce - Bezděz, Šedinu a Bernštejn. Skalka je postavena dle principů Feng-shui z přírodních materiálů, stěny jsou kombinací roubenky, pískovcových zdí a cihel.
 
 
 
 
K dispozici je vám také velká zahrada s jabloňovým sadem, která nabízí krásný výhled na okolní rozvlněnou krajinu. Najdete v ní slunce i stín, posezení u ohniště a velkou plochu na hry a rituály. 
 
 
 
 
Pokoje pro 2 až 3 lidi nám dodají soukromí a možnost zalézt si a zpracovávat prožitky.
 
 
 
 

Plná penze začíná čtvrteční večeří a končí nedělním obědem. Vařit nám bude neuvěřitelná kuchařka Ála a tak se těšte na porno v puse :)

 
 
 
 
Storno podmínky
 
Při odhlášení do 20.11.2024 neplatíte žádný storno poplatek. Po tomto termínu vám bohužel propadá záloha 2300 Kč.
 
 
 
 
 
Pojďte se se mnou ponořit do hlubokého klidu a dát obrovský dar svému tělu i mysli.
 
Těším se na vás. Tomáš.
 
 
 
 
 

Book your place

When thu 10. 10. 2024 from 17:00 Where Skalka u Doks 22 Fee 6 900 Kč


Enter your e-mail address and we will maximally 1x monthly report on new terms.


Partners:

Another contacts:

Google+